mevlana cay ne zaman icilir
Çay ne zaman içilir? sorusuna pek çok farklı cevap verilebilir. Farklı kültürlerin ortak içeceği olan siyah çay için aslında bir zaman sınırlaması yapmak çok da doğru değil. Mevlana Çay’ın 40 yıllık tecrübesi ve kalitesiyle demlenen çayları günün her saati içebilirsiniz. Kahvaltıda, öğleden sonra, ‘5 çayı’nda, akşam saatlerinde…

Mevlana Goran Tee ile günün her anında çayınızı tüketebilirsiniz. Sohbetlerinize eşlik eden çaylar özellikle ülkemizde sofralardan da eksik olmuyor. Yaz kış demeden her mevsim Mevlana çayı güvenle içebilir ve sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. İster sıcak, ister soğuk çay (ıce tea) olarak hazırlayabileceğiniz Mevlana Goran Tee en özel anlarınıza eşlik etmeye devam ediyor.

Sri Lanka’nın eşsiz doğasından özenle toplanan Mevlana Çay aynı zamanda tozdan arındırılmış tek çay olarak sofralarınıza geliyor. Mevlana Goran Tee 40 yıldır damaklara hitap ediyor. Mevlana Çay lezzeti ile tanışanlar, kokusunu ve dem kıvamını bilenler günün her saati çay içmenin keyfini çıkarıyor. Kaliteli ve lezzetli çayın adresi olan Mevlana Çay deneyerek bu lezzetle siz de tanışın.

Mevlana Çay Kahvaltıların Olmazsa Olmazı

Günün en sevilen öğünlerinden biri olan kahvaltılarda çayın yeri tartışılmazdır. Çay içmeden uyanamayanlar için Mevlana Çay’ın kokusu yeter. Doğal ve sağlıklı bir içecekle güne başlamak gün boyu zindelik sağlar. Mevlana Goran Tee demlemenin en güzel saatlerinden biri bu nedenle kahvaltılardır. Mutfağınızda kaliteli çayın farkını yaşatın ve güne Mevlana Çayla başlayın.

Sohbetlerin Değişmez Lezzeti Mevlana Goran Tee

Çay içmenin en çok sevilen zamanı güzel sohbetlere eşlik ettiği zamanlardır. Her sohbetin değişmez içeceği olan çay yer ve zaman ayırt edilmeksizin ikram edilir ve içilir. Muhabbetlere eşlik eden Mevlana Goran Tee evde ya da iş yerlerinde kokusu ve lezzeti ile farkını gösterir. En çok içilen içecek olan çaylar her yaştan ve her kesimden insan tarafından tercih edilir. Sohbetlerinize eşlik eden Mevlana Çay lezzeti Sri Lanka’dan geliyor. Özenle toplanan, paketlenen ve sofranıza gelen Mevlana Goran Tee lezzeti en özel anlarınıza eşlik etsin.

Yaz Sıcaklarında Soğuk Çayla Ferahlayın

Çayı sıcak sevenler kadar soğuk sevenler de var. Çay içmenin soğuk halini sevenler, ıce tea olarak bu lezzetle ferahlıyor. Mevlana Goran Tee ile demlenen çaylar küçük dokunuşlarla soğuk çaya dönüştürülebilir. Limon, zencefil, karanfil gibi aromalarla tatlandırabileceğiniz Mevlana Çay’la yazın ferahlamanın tadını çıkarın. Her vakit içebileceğiniz Mevlana Seylan çayını ister soğuk ister sıcak tüketin. Afiyet olsun…
mevlana cay icon 07

Made in Germany

Mevlana Çay markasına ait çaylar Almanya’da harmanlanıp Avrupa standartlarında paketlenmektedir.

mevlana cay icon 10

Tozdan Arındırılmış

Özel olarak imal edilmiş harmanlama makinası sayesinde %98 tozdan arındırılmıştır.

mevlana cay icon 16

Özel Harman

Çayımız Alman mühendisler tarafından firmamız için özel olarak üretilen harmanlama makinasında harmanlanmaktadır.

mevlana about us 06
abmevlana cay icon 12

AB Standartı

Kullanılan aroma AB gıda standartlarına uygundur.

mevlana cay icon 15

Elle Toplama

Mevlana Çay markasının çay filizleri sadece elle toplanır.

mevlana cay icon 14

Sri Lanka'dan

Sri Lanka’nın en iyi çay bahçelerinden doğal Seylan çayı.