Mevlana Çay 40 Yaşında

Yıllardır sofralarınıza konuk olan doğal lezzet Mevlana Çay 40 yaşında. Tadı, rengi ve kalitesiyle bir numara olan Mevlana Seylan Çayı yılların verdiği güvenle içiliyor. Sevilen ve tiryaki olunan organik lezzet Sri Lanka’nın eşsiz doğasından evlerinize taşınıyor. Tozdan arındırılarak paketlenen Goran Tea Mevlana Çay tazeliğini ve doğallığını her daim koruyor. 40 yıllık bir tecrübeyle üretilen şifa kaynağı Seylan Çayı, Avrupa’da ve Türkiye’de en çok tercih edilen seylon çaylarındandır.

Mevlana Goran Tea 40. Yıla özel kampanyaları ve yenilenen ambalajıyla mutfaklardaki yerini almaya devam edecek.

Mevlana Çay lezzeti 40 yıllık tecrübeyle buluştu

Türkiye’de de artık kolaylıkla bulabileceğiniz Mevlana Çay yaz- kış sofralarınızdan eksik olmayacak. Seylan çayının en kaliteli ve doğal hali 40 yıllık Mevlana Çay tecrübesiyle buluştu. Kokusuyla ferahlık veren, rengi ve dem kıvamıyla alıştığınız lezzet Mevlana Çay 40. yıl paketlerinde sizleri bekliyor. Dostlarınızla paylaşabileceğiniz sade yaprak Seylon çayına internetteki birçok alışveriş sitesinden ve satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Burada dikket etmeniz gereken Goran Tea Mevlana Çay markalarını tercih etmek.

Evet, Mevlana sade yaprak çay ile muhabbetleriniz şenlenecek.

40.yil tr

Kaliteli, güvenilir ve sağlıklı

Sri Lanka’da yetiştirilen ve özenle toplanan Goran Tee Mevlana Ceylon Tea doğallığı korunarak harmanlanıyor. İlk açan çay çiçeklerinin elle toplanması çayın kalitesini arttırıyor. Makine kullanılmadan toplanan çay filizleri doğal bir şekilde kurutuluyor ve tozdan arındırılarak paketleniyor. Dünyaya muhteşem bir çay lezzeti sunan Mevlana Çay, 40 yılı aşkın sektör tecrübesiyle hep en iyi çayı sofralarınıza taşımaya devam ediyor. Çay tiryakilerinden tam not alan Mevlana Seylan Çayı, keyifle ve güvenle tüketiliyor. Mevlana Çay, içenlerin tutkunu olduğu doğal bir lezzet. Güvenle ve sağlıkla tüketebileceğiniz Mevlana Seylan Çayına artık Türkiye’den de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Mevlana Çay artık Türkiye’de

Daha önce yurtdışından özellikle Almanya’dan akrabalara getirtilen Mevlana Çay’a istediğiniz an rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Türkiye’de büyük bir pazara hitap eden çayımızı web sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi pazaryerleri üzerinden de sipariş verebilirsiniz.  Hem lezzetli hem de şifalı olan Seylan Çayı sofralarınızın ve çay saatlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Özenle toplanan ve tazeliği korunarak mutfağınıza ulaşan Mevlana Çay, sevdiklerinizle anılarınıza ve muhabbetinize eşlik etmeye devam ediyor. 40 yıldır sofralarınıza konuk olan. Günün her saati afiyetle içebilirsiniz.